BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dėmesio, vairuotojai,

Data

2021 09 06

Įvertinimas
0
663381-867338-1287x836.jpg

Prasidėjus naujiems mokslo metams, kaip ir kasmet, eismas miesto gatvėse tapo ženkliai intensyvesnis. Po vasaros atostogų darželinukai, moksleiviai, studentai patys ar su tėvais vyksta į mokymo įstaigas - dėl išaugusių transporto priemonių srautų gatvėse nusidriekia didžiulės spūstys, dėl ko kelionės į mokymo įstaigas, darbą ar namus pailgėja.

Telšių mieste stebimos trys gatvės, kuriose miesto gyventojams pravažiuoti yra sudėtinga: Plungės, Muziejaus bei Gedimino. Eismo sąlygas vis dar sunkina kelio remontų darbai, dėl to šiose gatvėse nusidriekia spūstys. Prašome visų eismo dalyvių, važiuojančių per šias gatves, savo kelionę planuoti atsižvelgiant į eismo srauto intensyvumą - pasirinkti tokį išvykimo laiką, kuris, vertinat esamą situaciją, leistų laiku nuvykti į reikiamą vietą, kelyje vadovautis solidarumo principu, taip pat esant galimybei rinktis kitą vykimo maršrutą.

Eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba - būkime supratingi ir bendromis pastangomis galėsime laiku pasiekti mokymosi bei darbo vietas.