Balandžio 6-oji – saugaus eismo diena Lietuvoje

Data

2020 04 06

Įvertinimas
0
247559-243876-756x425.jpg

Šiandien, balandžio 6-ąją, jau keturioliktus metus Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kuria siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į eismo saugumą ir kiekvieno indėlį to siekiant. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Ši diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta 2006 metais (Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatymas). Nuo žmonių požiūrio į aplinkinius, elgesio ir veiksmų, priklauso pačių, bendrakeleivių bei kitų vairuotojų ir pėsčiųjų saugumas. Todėl pagrindinis Saugaus eismo dienos tikslas – nė vieno nukentėjusio eismo dalyvio šalies keliuose.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai šią dieną gyventojams primena, kaip svarbu būti pakančiais, tolerantiškais, rūpestingais, atidžiais ir supratingais kelyje, kaip svarbu paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, saugoti save ir kitus.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ir toliau didelį dėmesį skirs saugiam eismui keliuose užtikrinti. Siekiama nustatyti ir iš eismo eliminuoti grėsmę saugumui keliančius vairuotojus. Vairuokime saugiai ir atsakingai! Gerbkime ir saugokime vieni kitus kelyje.