BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Atvirų durų dieną jaunuoliai skatinti rinktis policijos pareigūno profesiją

Data

2023 05 12

Įvertinimas
1
8.JPG

Gegužės 12 dieną Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko Atvirų durų diena. Į renginį gausiai susirinko jaunuoliai iš Telšių regiono mokyklų, besidomintys policijos pareigūno profesija.

Susirinkusiuosius pasveikinęs Šiaulių ir Telšių apskričių policijos viršininkas Ramūnas Sarapas linkėjo renginio metu gauti kuo daugiau naudingos informacijos ir skatino jaunimą papildyti policijos pareigūnų gretas, sakydamas, kad ateitis ir galimybė nuolat gerinti teisėsaugos darbą yra jaunuolių rankose.

Svarbiausią ir renginio dalyviams aktualiausią informaciją pristatė atstovai iš Lietuvos policijos mokyklos bei Mykolo Romerio universiteto.

Mokyklos atstovai susirinkusiuosius supažindino su atrankos tvarka, reikalavimais. Kursantai išdėstė savo įspūdžius, patirtį mokantis, atskleidė, kodėl verta siekti policijos pareigūno profesijos. Mykolo Romerio universiteto atstovai supažindino su stojimo galimybėmis ir stojantiesiems keliamais reikalavimais, nurodė studijavimo šioje aukštojoje mokykloje privalumus, pristatė studijų programas. Mokykla ir universitetas traukė dėmesį ir motyvaciniais filmukais, kuriuose vaizduojama kursantų bei studentų veikla, jiems keliami iššūkiai, išbandymai.

Susirinkusieji turėjo galimybę išvysti, kaip atrodo kriminalistų įkalčių fiksavimo įrankiai, kuriuos pristatė Kriminalistinių tyrimų tarnybos specialistai. Jie demonstravo, kaip randami žmogaus delno ir pirštų antspaudai, paaiškino kaip jie atpažįstami ir lyginami.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Viešosios tvarkos tarnybos ir Kelių policijos pareigūnai pasakojo, koks jų kasdieninis darbas, demonstravo policijos ginkluotę ir specialiąsias priemones.

Daugiausiai susidomėjimo sulaukė keturkojai augintiniai. Kinologai pademonstravo, kaip dresuoti šunys geba rasti narkotikus ir sulaikyti nusikaltėlį.