Antrą kartą ant to paties grėblio: telšiškis ir vėl įkliuvo girtas prie vairo

Data

2020 02 20

Įvertinimas
0
389263-684377-756x425.jpg

Automobilio vairuotojas per pusę metų buvo du kartus sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad vairavo būdamas neblaivus. Pirmą kartą sulaikyto girto vyro neatbaidė nei gresiančios baudos, nei baudžiamoji atsakomybė.

Š. m. vasario 15 d., šeštadienio vakarą, apie 21.08 val., Telšiuose, Sedos - K. Mindaugo gatvių sankryžoje policinės priemonės metu antrąkart prie vairo buvo sustabdytas neblaivus vyras (gim. 1981 m.), vairuojantis automobilį VW Golf. Jam nustatytas vidutinis girtumas.

Prie automobilio vairo sėdėjusiam gerokai įkaušusiam asmeniui alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,61 promilės girtumas. Pažeidėjas pareigūnams pateikti vairuotojo pažymėjimo negalėjo. Vietoj jo - asmens tapatybės kortelė. Paaiškėjo, kad šis asmuo prie vairo girtas įkliūna jau ne pirmą kartą. Anksčiau vyras būdamas neblaivus, kai girtumą tikrinti atsisakė, vairavo automobilį BMW. Tą kartą, Telšių apskr. VPK vyriausieji patruliai, būdami ne tarnybos metu, išliko budrūs bei sureagavo į galimus įstatymų pažeidimus. Jie pastebėjo akivaizdžiai nuo alkoholio apsvaigusį vyrą ir jį sulaikė.

Šį kartą sustabdyto VW Golf vairuotojas buvo agresyvus, reikalavo nuvežti į ligoninę pakartotiniam girtumo nustatymui, vartojo daug necenzūrinių žodžių. Dėl darbo eigos trukdymo pareigūnams, vyras buvo surakintas antrankiais.

Neblaiviam vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė pagal LR BK 281 str.

Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina vairuotojus nesėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio, būti atsakingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų, eisme dalyvauti nekeliant grėsmės sau ir kitiems eismo dalyviams. Tik kiekvieno dalyvio asmeninis supratimas apie saugaus elgesio kelyje svarbą, turi galimybę kurti saugią aplinką kiekvienam iš mūsų.

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija.