11 neblaivių vairuotojų per savaitę eliminuota iš eismo

Data

2018 12 17

Įvertinimas
0
1.jpg

Įpusėjęs gruodis jau spėjo „palepinti“ ypač slidžia kelio danga, o taip pat ir gausiu sniegu. Nors žiemiški orai artėjant šventiniam laikotarpiui džiugina ne vieną, tačiau eismo dalyviams, tai reiškia vis sudėtingesnes važiavimo sąlygas. Siekdami, kad kiekvieno eismo dalyvio kelionė būtų kuo saugesnė, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai vykdo įvairias policines priemones, kurios skirtos Kelių eismo taisyklių pažeidėjams išaiškinti, didžiausią dėmesį skiriant neblaiviems vairuotojams.

Telšiuose, Mažeikiuose, Kelmėje ir Akmenėje per savaitę 6 vairuotojai sėdo prie automobilių vairų būdami girti, jiems nustatyta daugiau nei 1,50 promilės girtumas. Visų vairuotojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vykdytų policinių priemonių metu išaiškinta ir 16 Kelių eismo taisykles pažeidusių asmenų, kurie patraukti administracinėn atsakomybėn. Vienas iš jų, Plungės rajone gyvenantis jaunuolis (gimęs 1998 m.), kuris policijos pareigūnų buvo sustabdytas Mažeikių rajone. Jam nustatytas 1,40 promilės girtumas. Jaunuolis apsvaigęs nuo alkoholio sėdo neturėdamas teisės vairuoti, o jo vairuojama transporto priemonė neįregistruota įstatymų nustatyta tvarka, jai neatlikta privalomoji techninė apžiūra, o taip pat automobilis nedraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Užfiksuoti kiti pažeidimai:

Pažeidimas

Pažeidimų skaičius per savaitę

Neblaivūs dviratininkai

4

Transporto priemonės eksploatavimas, kai jai neatlikta privalomoji techninė apžiūra

1

Transporto priemonė neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu

1

Transporto priemonės vairavimas neturint tokios teisės

2

Pėsčiųjų padaryti pažeidimai

4

Kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai

2

Policijos pareigūnai pataria savo keliones planuoti atsakingai, pasirinkti saugų važiavimo greitį, būti dėmesingiems ir atsargiems.

Saugių kelionių!