BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Savaitgalis be kvaišalų darosi neįsivaizduojamas?
2023 06 08
Savaitgalis be kvaišalų darosi neįsivaizduojamas?

Po savaitgalio policijos suvestinės prisipildo gausiais įrašais apie neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Savaitgaliniam atsipalaidavimui kvaišalai tampa vos ne norma. Šiaulių ir Telšių apskričių tyrėjai per pastarąjį savaitgalį dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis ir narkotinėmis medžiagomis pradėjo 4 ikiteisminius tyrimus.

Telšiuose  aptiktos  dvi  narkotinių medžiagų laboratorijos (video)
2023 06 02
Telšiuose aptiktos dvi narkotinių medžiagų laboratorijos (video)

Gegužės 26 d. Telšių policijos komisariato pareigūnai demaskavo dvi narkotinių medžiagų laboratorijas, priklausančias tam pačiam asmeniu - 25 metų Telšių gyventojui. Palapinėse su ventiliacijos, apšvietimo ir drėkinimo sistemomis bujojo vazonai su kanapių augalais. Be jų rasta ir jau džiovintų kanapių, tablečių bei miltelių.

Kyšis  nepadėjo, tik bėdų pridėjo
2023 06 01
Kyšis nepadėjo, tik bėdų pridėjo

Gegužės 13-oji 46 metų Akmenės rajono, Ventos, gyventojai buvo nesėkminga dvigubai – neišlaikė egzamino ir jai buvo pradėtas baudžiamasis persekiojimas dėl papirkimo.

J. Stacevičiaus nuotrauka
2023 05 29
Eismo dalyvių incidento Naujojoje Akmenėje priežastis - tolerancijos saugiklių stoka

Balandžio 6-ąją, Saugaus eismo dieną, Lietuvos policija kartu su Lietuvos transporto saugos administracija vykdė akciją „Nevirduliuok“.  Nevirduliavimas reiškia pagarbą, savikontrolę, sąmoningumą ir geranoriškumą kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Būtent, to pritrūko dviem eismo dalyviams balandžio 13-ąją Naujojoje Akmenėje.

Ieškota medžioklės pažeidimo įrodymų, rasta – naminės degtinės
2023 05 23
Ieškota medžioklės pažeidimo įrodymų, rasta – naminės degtinės

Kartais policijos pareigūnams įvairių teisėtvarkos pažeidimų net nereikia ieškoti, jie patys išlenda tarsi yla iš maišo. Taip atsitiko ir gegužės 18-osios rytą Telšių rajone, Varnelių kaime.

8.JPG
2023 05 12
Atvirų durų dieną jaunuoliai skatinti rinktis policijos pareigūno profesiją

Gegužės 12 dieną Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko Atvirų durų diena. Į renginį gausiai susirinko jaunuoliai iš Telšių regiono mokyklų, besidomintys policijos pareigūno profesija.

Mažeikių rajone aptikta sodyba, kurios savininkas pretendavo tapti „kulinarinio paveldo puoselėtoju“ (video)
2023 05 03
Mažeikių rajone aptikta sodyba, kurios savininkas pretendavo tapti „kulinarinio paveldo puoselėtoju“ (video)

Seime dar vykstant kovai dėl naminės degtinės legalizavimo, kai kurie gyventojai, net nelaukdami sprendimų, imasi iniciatyvos kulinarinio paveldo puoselėjimu kaimo sodybose. Ir visai nesvarbu, kad jos neturi kaimo turizmo sodybos statuso.

Nuo nelegalaus kontrabandinių rūkalų sandėlio nuplėšta ekonominio šešėlio skraistė (video)
2023 04 27
Nuo nelegalaus kontrabandinių rūkalų sandėlio nuplėšta ekonominio šešėlio skraistė (video)

Kartais dėmesį atkreipusi, atrodo, visai nereikšminga smulkmena policijos pareigūnus atveda prie svarbių dalykų ir tampa lemiama, demaskuojant didžiulio masto nusikalstamas veikas. Taip atsitiko ir balandžio 18-ąją.

Lietuvos policija griežtina pagrindinės eismo įvykių priežasties – greičio kontrolę
2023 04 21
Lietuvos policija griežtina pagrindinės eismo įvykių priežasties – greičio kontrolę

Lietuvos policija, atsižvelgdama į tai, kad keliuose daugėja žūčių ir sužeistųjų, šalies stiprina greičio kontrolę. Numatoma surengti įvairias prevencines priemones, penktadienį prasidės ,,Greičio maratonas".

Pavasarinis tvarkymasis telšiškei baigėsi specialiųjų tarnybų apsilankymu
2023 04 20
Pavasarinis tvarkymasis telšiškei baigėsi specialiųjų tarnybų apsilankymu

Balandžio 19-osios pavakarę Telšiuose ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos lėkė į Putinų gatvėje esantį gyvenamąjį namą. Mat sunerimusi gyventoja pranešė, kad namuose rado daiktą, panašų į granatą.

Per miestus ir kaimus slenka  juodoji  narkoneganda
2023 04 19
Per miestus ir kaimus slenka juodoji narkoneganda

Nebėra nei miesto, nei kaimo, kurio įvairiais pavidalais nebūtų pasiekusios narkotinės medžiagos ir su jomis susijusios nelaimės, laužančios žmonių gyvenimus. Policijos pareigūnai, siekdami atgrasyti žmones nuo priklausomybės kvaišalams ir tragiškų jos pasekmių, naudoja jiems suteiktus teisinius instrumentus – administracinį ir baudžiamąjį kodeksą.

Sukėlęs  eismo įvykį, žmogus sužinojo, kad jau kurį laiką vairuoja, neturėdamas tam teisės teisės
2023 04 13
Sukėlęs eismo įvykį, žmogus sužinojo, kad jau kurį laiką vairuoja, neturėdamas tam teisės teisės

Kartais ima ir atsitinka, kad žmogus padaro Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Jis sulaukia administracinio nusižengimo protokolo su administracine nuobauda. Sumokėjęs baudą ir nurodytą terminą nesinaudojęs transporto priemone, po kurio laiko sustabdytas pareigūnų jis  staiga sužino, jog teisės vairuoti neturi.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 36 Pirmyn