Gruodžio 8 d. įvykių suvestinė

2017 m. gruodžio 7-8 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 7 d., apie 21.30 val., Telšiuose, Stoties g., parkelyje, iš matymo pažįstamas jaunuolis sudavė vieną smūgį kumščiu nepilnamečiui (gimęs 2000 m.) į veido sritį, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Įtariamasis nesulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 7 d., apie 23.35 val., Mažeikiuose, Žemaitijos g., tarp sugyventinių kilus konfliktui, neblaivus (nustatytas 2,32 promilės girtumas) vyras (gimęs 1980 m.) pradėjo stumdyti bei tampė už plaukų neblaivią (nustatytas 1,38 promilės girtumas) sugyventinę (gimusi 1987 m.), ko pasėkoje išrovė plaukų sruogą, taip pat kelis kartus bandė trenkti į veidą, tačiau moteris gindamasi užsidengė veidą rankomis. Konflikto metu namuose buvo mažamečiai vaikai (gimę 2010 m., 2011 m.). Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 7 d., 17.23 val., Akmenės r., Sablauskių k., kilus konfliktui, neblaivus (nustatytas 2,29 promilės girtumas) vyras (gimęs 1991 m.) kumščiais sudavė smūgius neblaiviam (nustatytas 2,30 promilės girtumas) tėvui (gimęs 1968 m.) į galvos sritį, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Įvykio metu namuose buvo nepilnametis vaikas bei blaivi jo mama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 7 d., 19.07 val., Akmenės r., Biliūniškių k., kilus konfliktui, neblaivus (nustatytas 1,45 promilės girtumas) vyras (gimęs 1966 m.) kumščiu sudavė neblaiviam (nustatytas 2,45 promilės girtumas) sūnui (gimęs 1992 m.) į veidą, ko pasėkoje pradėjo kraujuoti iš nosies ir taip jam buvo sukeltas fizinis skausmas. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

PLĖŠIMAS

LR BK 180 straipsnis: PLĖŠIMAS

Gruodžio 8 d., apie 1.45 val., Mažeikių r., Voverių k., daugiabučių namų kieme, vyras (gimęs 1955 m.), eidamas į savo automobilį „Renault Laguna“, sutiko du nepažįstamus vaikinus, kurie grasindami susidorojimu privertė sėstis ant automobilio galinės sėdynės, atėmė automobilio raktelius ir vienam iš vaikinų sėdus prie automobilio vairo, išvažiavo link Papilės mstl. Automobilio savininkas, bandydamas pasipriešinti užpuolikams, vieną iš jų pradėjo smaugti, norėdamas, kad šie sustabdytų automobilį. Automobiliui sustojus, piliečiai sudavė smūgius vyrui į galvą ir palikę jį automobilyje, patys pasišalino nežinoma kryptimi. Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo gydomas Mažeikių ligoninės chirurginiame skyriuje. Įtariamieji nustatinėjami, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VAGYSTĖS

LR BK 178 straipsnis: VAGYSTĖ

Gruodžio 7 d., apie 9.00 val., Telšiuose, Gėlių g., pastebėta kad iš bendrovei priklausančio pastato, pritaikius lauko durų spynos raktą, pagrobtas akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas, tiesinis pjūklas, ir grąžto priedas. Viso padaryta 880 eurų turtinė žala. Įtariamieji nustatinėjami, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

BE ŽINIOS DINGĘ ASMENYS

Kodas 556

Gruodžio 7 d., apie 9.30 val., Mažeikiuose, Laisvės g., iš bendruomeninio pagalbos vaikams centro, savavališkai pasišalino globotinė (gimusi 2000 m.). Vykdoma merginos paieška.

NEBLAIVŪS VAIRUOTOJAI

LR BK 281 straipsnis: KELIŲ TRANSPORTO EISMO SAUGUMO AR TRANSPORTO PRIEMONIŲ EKSPLOATAVIMO TAISYKLIŲ PAŽEIDIMAS

Gruodžio 7 d., apie 10.09 val., Mažeikiuose, Gamyklos g., neblaivus (nustatytas 2.41 promilės girtumas) vyras (gimęs 1964 m.), vairuodamas automobilį „Renault Megane Scenic“, nepasirinko saugaus atstumo ir atsitrenkė į priešais stovintį kitą automobilį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

KITI ĮVYKIAI

LR BK 285 straipsnis: MELAGINGAS PRANEŠIMAS APIE VISUOMENEI GRESIANTĮ PAVOJŲ AR IŠTIKUSIĄ NELAIMĘ

Gruodžio 7 d., apie 12.35 val., neblaivus (nustatytas 2,42 promilės girtumas) vyras (gimęs 1968 m., gyv. Mažeikiuose), paskambinęs bendruoju pagalbos centro telefonu 112, pranešė, kad kad Lietuvos Respublikos seime, adresu Vilnius, Gedimino pr. 53, padėjo sprogmenį. Apie 13.20 val. buvo gauta informacija, kad pranešimas buvo melagingas, pavojus kilęs nebuvo, pagalbos tarnybos buvo iškviestos nereikalingai. Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-12-08