Gruodžio 7 d. įvykių suvestinė

2017 m. gruodžio 6-7 d.

SVEIKATOS SUTRIKDYMAI

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 6 d., apie 20.00 val., Telšiuose, Birutės g., pilietis sudavė smūgius nepilnamečiui (gimęs 2000 m.) į veidą bei kaklą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Konflikto metu dalyvavo apie 10 nepažįstamų asmenų, kurie stebėjo muštynes. Įtariamasis nesulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 6 d., apie 19.30 val., Telšiuose, Pakalnės g., pilietis sudavė smūgius jaunuoliui (gimęs 1996 m.) į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Nukentėjusiajam taip pat buvo suplėšyta striukė ir sudaužytas mobiliojo ryšio telefonas. Regioninės Telšių ligoninės priėmimo skyriuje diagnozuotas paviršinis galvos sumušimas, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis nesulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 140 straipsnis: FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Gruodžio 6 d., 16.10 val. į Regioninę Telšių ligoninę kreipėsi vyras (gimęs 1971 m., gyv. Telšiuose), kuriam diagnozuotas krūtinės ląstos sumušimas, išleistas gydytis ambulatoriškai. Nustatyta, kad asmenį galimai sumušė vyras (gimęs 1965 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VAGYSTĖS

LR BK 178 straipsnis: VAGYSTĖ

Gruodžio 6 d., apie 8.30 val., Telšiuose, Kalno g., pastebėta, kad iš po nakties yra praviras Regioninės Telšių ligoninės konsultacinės poliklinikos koridoriaus langas, prie kurio, viduje, vienas ant kito buvo sudėti mediniai suolai, skirti koridoriuje laukiantiems pacientams, taip pat ant pakabos pakabinta kuprinė, kurioje buvo atsuktuvas ir kirvis. Kam priklauso kuprinė, nenustatyta. Pirminės apžiūros metu jokių įsibrovimo pėdsakų nepastebėta, niekas nepagrobta, žala nepadaryta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 178 straipsnis: VAGYSTĖ

Gruodžio 6 d., apie 18.40 val., Telšiuose, Kalno g., vyras (gimęs 1991 m.) pastebėjo, kad iš automobilio „Audi A6“ vidaus buvo pavogti šie daiktai: piniginė, įvairūs dokumentai, banko mokėjimo kortelė, 50 eurų grynųjų pinigų, raktai, kvepalai. Turtinė žala tikslinama, įtariamieji nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 178 straipsnis: VAGYSTĖ

Gruodžio 6 d., 13.48 val., gautas moters (gimęs 1984 m.) pareiškimas, kad Mažeikių r., Laižuvos sen., iš negyvenamos sodybos pagrobtas metalas, šiferis, išimti langai, pavogtas pečius. Žala nustatinėjama, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 178 straipsnis: VAGYSTĖ

Gruodžio 6 d., 21.15 val., gautas pranešimas, kad Telšiuose, Turgaus a., iš pastatytos scenos dingo prožektorius, kurio vertė 1400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VIEŠOSIOS TVARKOS PAŽEIDIMAI

LR BK 284 straipsnis: VIEŠOSIOS TVARKOS PAŽEIDIMAS

Gruodžio 6 d., apie 21.25 val., Telšiuose, Luokės g., viešoje vietoje, nepilnametis (gimęs 2000 m.), išlipęs iš automobilio, užpuolė gatve ėjusį jaunuolį, kuriam sudavė smūgius į galvos sritį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

GRASINIMAS NUŽUDYTI

LR BK 145 straipsnis: GRASINIMAS NUŽUDYTI AR SUNKIAI SUTRIKDYTI ŽMOGAUS SVEIKATĄ ARBA ŽMOGAUS TERORIZAVIMAS

Gruodžio 6 d., 23.22 val., Akmenės r., Ventoje, namuose, neblaivus (nustatytas 1,98 promilės girtumas) vyras (gimęs 1977 m.) grasino sumušti bei kitaip sužaloti savo sūnų (gimęs 1999 m.). Tėvo grasinimai sūnaus atžvilgiu tęsiasi nuolat ir sistemingai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

KITI ĮVYKIAI

LR BK 187 straipsnis: TURTO SUNAIKINIMAS AR SUGADINIMAS

Gruodžio 4 d., 7.56 val., pastebėta, kad Telšiuose, Aguonų g., yra išdaužti bendrovei priklausančio vikšrinio traktoriaus ,,Hyundai R220LC-90“ langų stiklai, įmonei padaryta 518 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

LR BK 300 straipsnis: DOKUMENTO SUKLASTOJIMAS AR DISPONAVIMAS SUKLASTOTU DOKUMENTU

Gruodžio 6 d., 11.36 val., gautas pareiškimas, kad galimai suklastojus moters (gimusi 1987 m., gyv. Kelmės r.) parašą, 2014 m. buvo pasirašyta ir taip suklastota automobilio Rover 200“ pirkimo pardavimo sutartis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastabos. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-12-07