Visos naujienos

RSS Spausdinti
R.Miežutavičiaus foto.jpg
2018 06 21
Ieškoma be žinios dingusio Remigijaus Miežutavičiaus

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo ikiteisminį tyrimą dėl be žinios dingusio Remigijaus Miežutavičiaus (gimęs 1980 m., gyv. Naujojoje Akmenėje, V. Kudirkos g.) paieškos. Tyrimo metu nustatyta, kad birželio 19 d., ryte, tiksliai nenustatytu laiku, iš namų, esančių Naujojoje Akmenėje, V. Kudirkos g., juodos...

1.jpg
2018 06 21
Gal matėte kelio ženklą Telšiuose apgadinusį ir pasišalinusį vairuotoją?

Gyventojų, mačiusių eismo įvykį ir galinčių suteikti bet kokios informacijos, prašoma pranešti Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus vyresniajai specialistei Astai Končienei, tel. 8 700 61273, el. paštu: asta.konciene@policija.lt arba atvykti į policijos komisariatą, adresu Žemaitės g. 34, Telšiai, į 238 kab.

IESKO.jpg
2018 06 21
Ieškoma juodos spalvos automobilio, kuris buvo apgadintas Viekšniuose, savininko

Ieškoma žalą patyrusio gyventojo, kuris raginamas kreiptis į Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Remigijų Stonkų, tel. 8 700 61753 arba atvykti į policijos komisariatą, adresu Gamyklos g. 36, kab. 201, Mažeikiuose.

10.jpg
2018 06 20
Akmenėje neblaivus vairuotojas įsitikino: į tą pačią upę du kartus įbridęs – sausas neišlipsi

Kone kasdien skaičiuojami neatsakingi vairuotojai, kurie sėda prie automobilio vairo būdami neblaivūs. Tačiau išskirtiniu galima įvardyti įvykį, kai neblaivus vairuotojas tą pačią dieną sėdo prie tos pačios transporto priemonės vairo net du kartus ir abu kartus pakliuvo policijos pareigūnams. Birželio 19 d.,...

4.jpg
2018 06 20
Telšiuose šalia geležinkelio bėgių skaldą krovė du girti traktorių vairuotojai

Birželio 19 d., apie 12.20 val., buvo gautas pranešimas, kad Telšiuose, Pramonės g., šalia geležinkelio bėgių, traktoriumi buvo nuverstas stulpas. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, pastebėti du traktoriai-krautuvai, kuriais buvo vykdomi skaldos krovimo darbai.

1.jpg
2018 06 20
Bendruomenės pareigūnė vasarą aktyviai bendrauja su Mažeikių bendruomene

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė birželio mėnesį aktyviai bendravo su Mažeikių bendruomenės nariais, surengdama akcijas „Saugi vasara“ ir „Kyšis išpurvina“.

1.jpg
2018 06 18
Nauja tvarka – nuo liepos 1 d. neprivaloma vežiotis transporto priemonės dokumentų

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai informuoja, kad nuo liepos 1 d. įsigalioja vairuotojams svarbūs pakeitimai, kurie palengvins vairuotojams keliones, nes nebereikės transporto priemonėje vežiotis šūsnio dokumentų.

1.jpg
2018 06 15
Pagirtinas policijos rėmėjo poelgis sustabdė girto vairuotojo kelionę

Birželio 14 d., apie 23.44 val., buvo gautas pranešimas, kad žiedinėje sankryžoje, ties įvažiavimu į Telšių miestą, automobiliu važiavęs pilietis pastebėjo įtartiną automobilį. „Daewoo Lanos“ buvo blaškomas po kelią, tad įtaręs, jog prie vairo gali sėdėti neblaivus vairuotojas, pilietis nuskubėjo paskui jį.

1.jpg
2018 06 15
Jaunieji policijos rėmėjai gilino žinias Panevėžio pataisos namuose

Šią savaitę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė organizavo mokomąją – pažintinę ekskursiją jauniesiems policijos rėmėjams į Panevėžio pataisos namus. Tai jau ne pirmas kartas, kai šioje įkalinimo įstaigoje savo žinias gilino Kelmės jaunieji policijos rėmėjai....

ieskomas.jpg
2018 06 15
Ieškoma dingusio be žinios Edmundo Liekio

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai vykdo ikiteisminį tyrimą dėl dėl dingusio be žinios Edmundo Liekio (gimęs 1952 m., gyv. Kauno r., Babtų sen., Paneviežiuko k., Nevėžio g.) paieškos, kuris birželio 10 d., apie 10.00 val., iš Kelmės r., Kražių sen., išvažiavo automobiliu „Volkswagen Jetta“ ir iki šiol į namus...

1.jpg
2018 06 13
Policijos pareigūnai ne tik baudžia – už pagalbą kelyje sulaukta telšiškio padėkos

Birželio 13-ąją, vienoje iš socialinio tinklo „Facebook“ paskyrų, telšiškis parašė: „Norėčiau labai padėkoti pareigūnams už pagalbą sugedus. Labai atsiprašau bet užmiršau vardus. Bet didelis dar kartą ačiū, kad neliekat abejingi žmonėms sugedusiems kelyje!!!!“.

temide.jpg
2018 06 13
Teismui perduota organizuotos telefoninių sukčių grupės byla

Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmams perduota baudžiamoji byla, kurioje sukčiavimu organizuotoje grupėje kaltinami 5 skirtingų Lietuvos vietovių gyventojai (2 moterys ir 3 vyrai). 26 metų moteris ir 36 metų vyras taip pat kaltinami dar ir valstybės tarnautojo vardo pasisavinimu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 14 Pirmyn