Vėlinių dieną – gausios policijos pareigūnų pajėgos šalia kapinių

Data

2018 11 01

Įvertinimas
0
4.jpg

Atkreipdami dėmesį į gyventojų aktyvumą lankant artimųjų kapus, taip pat pasinaudodami ankstesniųjų metų patirtimi dėl susidarančių automobilių spūsčių ir vairuotojams kylančių nepatogumų parkuojant automobilius, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Vėlinių dieną sutelkė gausias pajėgas gyventojų saugumui ir sklandžiam eismui užtikrinti. Patruliuodami Telšių, Kelmės, Mažeikių ir Akmenės miestuose bei rajonuose, didžiausią dėmesį pareigūnai skiria kapinėms ir jų prieigoms, kur masiškai telkiasi žmonės.

Viešąja tvarka ir gyventojų saugumu besirūpinantys policijos pareigūnai šią dieną ne tik aktyviai kontroliuoja automobilių srautus ir siekia maksimaliai užtikrinti gyventojų saugumą dėl galimų vagysčių atvejų, tačiau taip pat didelį dėmesį skiria ir teikiant socialinę pagalbą. „Prie kapinių esant automobilių spūstims, neretam vairuotojui tampa iššūkiu priparkuoti automobilį ar esant siaurai erdvei, išvažiuoti iš parkavimo vietos. Į keblią situaciją dažniausiai patenka pradedantieji ar senyvo amžiaus vairuotojai. Todėl ne tik nukreipiame automobilius tam tikromis judėjimo kryptimis, bet ir padedame gyventojams saugiai pasiekti tikslą ar pajudėti iš vietos“, – apie saugumo užtikrinimo ypatumus šalia kapinių pasakojo patruliuojantys policijos pareigūnai.

Aktyvus gyventojų judėjimas prie kapinių stebimas nuo ankstaus ryto. Kaip teigia pareigūnai, dideli automobilių srautai jaučiami visą dieną, o padidėjusio aktyvumo tikimasi ir pradėjus temti. Tad iki vėlaus vakaro keliuose ir prie kapinių patruliuosiantys policijos pareigūnai siekia užtikrinti sklandžią ir saugią Vėlinių dieną gyventojams, padedant išvengiant nepatogumų ar incidentų keliuose. Vairuotojų ir visų eismo dalyvių taip pat prašoma būti tolerantiškais, supratingais ir mandagiais vieni kitiems.