Telšių rajone žieminių padangų tikrinimo metu nenustatytas nei vienas pažeidėjas

Data

2019 02 11

Įvertinimas
0
1.jpg

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams vykdant įvairias policines priemones ir Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolę, šį kartą ypatingas dėmesys buvo skiriamas žieminių padangų tikrinimui.

Policinės priemonės metu Telšių rajone buvo tikrinama automobilių žieminių padangų būklė, t. y. ar protektoriaus gylis yra ne mažesnis nei 3 mm. Patikrinus 214 transporto priemonių rezultatai rodo, kad vairuotojai žiemos sezonu rūpinasi savo saugumu ir jų automobiliai eksploatuojami su reikalavimus atitinkančiomis žieminėmis padangomis.

„Dalyvaujant viešajame eisme ypač svarbu padangų kokybė ir protektoriaus gylis, kuris žiemą turi būti ne mažesnis nei 3 mm. Automobiliai, kurie eksploatuojami su netinkamomis, nusidėvėjusiomis padangomis, kurių protektoriaus gylis nesiekia minimalaus 3 mm, kelia pavojų visų eismo dalyvių saugumui“, - teigia Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai rūpindamiesi eismo dalyvių saugumu taip pat glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis ir kartu vykdo policines priemones. Viena tokių priemonių buvo vykdoma Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams bendradarbiaujant su Telšių valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba. Priemonė skirta nelegalių maisto prekių gabenimo ir gyvūnų pervežimo bei Kelių eismo taisyklių laikymosi kontrolei Telšių rajone vykdyti. Vairuotojų tikrinimo metu nustatyti du pažeidimai, t. y. vairuotojas vežė gyvulius neturėdamas prižiūrėtojo kompetencijos dokumentų, o transporto priemonė nebuvo dezinfekuota pagal maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimus.