Sustabdyta šiemet antroji vagysčių banga iš gyvenamųjų namų Telšiuose

Data

2018 02 13

Įvertinimas
0
1.jpg

Sausio mėnesio pabaigoje nustačius ir už grotų pasiuntus vagystėmis iš gyvenamųjų namų įtariamą asmenį, Telšiuose vėl apvogti gyventojai. Siekiant išaiškinti ir sustabdyti dar vieną vagysčių bangą Žemaitijos sostinėje, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai ėmėsi kruopštaus darbo. Atlikus ikiteisminių tyrimų veiksmus, pasitelkiant įvairias priemones, ėmė aiškėti vykdytų vagysčių braižas ir galimi įtariamieji.

Pareigūnams nustačius pagrindinį vagysčių iš gyvenamųjų namų organizatorių (gimęs 2001 m., gyv. Telšiuose), išaiškinti ir Telšių rajone gyvenantys jo bendrai – į nusikalstamų veikų liūną įtrauktas nepilnametis (gimęs 2003 m.) ir vogtus daiktus priglausdavęs bei padėdavęs juos realizuoti vyras (gimęs 1994 m.).

Išaiškinus galimai vagystes vykdžiusius asmenis, rasta dalis iš J. Janonio, Sedos, Kepyklos bei Stoties gatvėse esančių namų pavogtų daiktų: televizorius, fotoaparatai, alkoholiniai gėrimai, įvairūs elektros įrankiai, laikrodis, pinigai bei kiti daiktai. Visi rasti daiktai bus grąžinti savininkams.

Vagystėmis įtariamas, anksčiau už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas teistas, vos prieš pusmetį iš įkalinimo vietos grįžęs asmuo (gimęs 2001 m.) vėl pateko už grotų – jam skirta kardomoji priemonė suėmimas dviem mėnesiams.