„Saugių kaimynysčių“ grupes papildė dar viena Akmenės rajone

Data

2018 06 01

Įvertinimas
0
1.JPG

Gyventojai vis labiau supranta, kad saugumas bei nusikalstamumo mažinimas – kiekvieno mūsų rankose. Todėl dauguma deda visas įmanomas pastangas, kad gerėtų kriminogeninė situacija, o nusikalstamos veikos aplenktų jų gyvenamąją aplinką. Vienas iš būdų tai padaryti – „Saugios kaimynystės“ įkūrimas gyvenamojoje aplinkoje (gyvenvietėje, gatvėje, daugiabutyje ir pan.).

Gegužės 31-ąją „Saugios kaimynystės“ grupių gretas papildė ką tik įsikūrusi iniciatyvių Akmenės r., Agluonų k., Kaštonų gatvės gyventojų komanda. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė grupės koordinatorei Romai Kasparavičienei įteikė saugios kaimynystės sutartį ir saugios kaimynystės grupės stebėjimo bloknotą. Gatvėje taip pat pritvirtinta informacinė lenta, kad ši bendruomenė – nepakanti nusikaltimams ir bendradarbiauja išvien, siekiant užkirsti jiems kelią.

„Pastebima, kad įkūrus „Saugios kaimynystės“ grupes, tose gyvenamosiose zonose mažėja nusikalstamų veikų skaičius, ilgapirščiai nedrįsta užsukti į šią aplinką“, – grupių naudą įvardija bendruomenės pareigūnė.

Gyventojai, norintys sužinoti daugiau informacijos apie „Saugios kaimynystės“ grupės teikiamą naudą ar siekiantys ją įkurti, raginami kreiptis į bendruomenės pareigūnus:

Telšių rajone – Rasa Gureckienė, tel. 8 700 61227;

Mažeikių rajone – Audrone Jurdonaitė-Ostrauskienė, tel. 8 616 28849;

Kelmės rajone – Vilma Ancikevičienė, tel. 8 700 61538;

Akmenės rajone – Aušrinė Šarauskienė, tel. 8 606 49092.