Metų pradžia – puikus laikas konstruktyvaus bendradarbiavimo gairėms aptarti

Data

2019 01 09

Įvertinimas
0
1.jpg

Gyventojų saugumo užtikrinimas – vienas iš svarbiausių prioritetinių policijos pareigūnų tikslų, kuriam skiriama itin daug dėmesio ir pastangų. Tačiau saugi gyvenamoji aplinka bei viešosios tvarkos užtikrinimas neatsiejamas ir nuo pačių gyventojų aktyvumo bei iniciatyvos. Saugiausios praėjusiųjų metų Telšių rajono seniūnijos – Nevarėnų – komanda ir šiuos metus pradeda aktyviai. Rūpindamiesi savo seniūnijos gyventojų saugumu tiek gatvėse, tiek namuose, Nevarėnų seniūnijos seniūnė Vilma Šakiene kartu su trimis šios seniūnijos seniūnaičiais aplankė Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Susitikimo metu, seniūnė V. Šakienė išreiškė padėką Telšių apskr. VPK Veiklos skyriaus tyrėjams, su kuriais vyksta betarpiškas, konstruktyvus bendradarbiavimas. „Su pareigūnais nuolat susitinkame, aptariame saugumo užtikrinimo klausimus, dalijamės informacija, operatyviai sprendžiame iškilusias problemas. Tokio pobūdžio bendradarbiavimas yra labai svarbus ir reikalingas visai Nevarėnų seniūnijos bendruomenei“, – pastebėjimais dalijosi seniūnė. Ji taip pat akcentavo, kad neįkainojama yra kiekvieno žmogaus gyvybė, todėl eismo saugumo užtikrinimas judrioje miestelio gatvėje, kuria važiuoja dideli automobilių srautai, yra neatsiejama gyventojų saugumo dalis. Tad apspręstos ir galimybės papildomoms eismo saugumo užtikrinimo priemonėms miestelio gatvėse įrengti, taip pat aptartas aktyvių Nevarėnų gyventojų įtraukimas į policijos rėmėjų veiklą.

Džiaugdamasis aktyvia ir savo saugumu besirūpinančia Nevarėnų seniūnijos bendruomene, Telšių apskr. VPK viršininkas Remigijus Rudminas akcentavo, kad svarbiausia – geri siekiai, grįsti pastangomis ir kiekvieno asmeniniu indėliu. Būtent šie veiksniai ir glaudus bendradarbiavimas suteikia galimybę gyventi saugiai. „Aktyvi Nevarėnų seniūnija galėtų būti sektinu pavyzdžiu visoms bendruomenėms“, – teigė R. Rudminas.