Mažeikiuose vykdytas prevencinis renginys „Ką reikėtų žinoti visiems apie smurtą artimoje aplinkoje“

Data

2018 11 30

Įvertinimas
0
1.JPG

Siekiant, kad kuo daugiau rajono gyventojų netoleruotų smurto apraiškų, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė lapkričio 27 dieną Mažeikių policijos komisariate surengė prevencinį renginį „Ką reikėtų žinoti visiems apie smurtą artimoje aplinkoje“, kuriame dalyvavo Mažeikų miesto ir rajono saugių kaimynysčių grupių pirmininkai, policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai, bendruomenių atstovai, kiti socialiniai partneriai.

Bendruomenės pareigūnė ragino gyventojus pranešti apie žinomus smurto artimoje aplinkoje atvejus, netylėti, ieškoti pagalbos būdų, taip užkertant kelią skaudžioms nelaimėms, taip pat supažindino su nusikalstamumo statistika.

Renginio metu apie alkoholio žalą ir įtaką žmogaus veiksmams kalbėjo Visuomenės sveikatos biuro specialistė vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Vida Šakienė. Lietuvos Probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistė Irena Sadauskienė supažindino su už smurtą artimoje aplinkoje teistų asmenų vykdomą priežiūrą probacijoje.

Telšių krizių centro psichologė Vanda Benaitienė informavo apie centro veiklą, pagalbos teikimo galimybes, būdus, kalbėjo apie smurto psichologines priežastis, pasekmes asmenybės raidai.

Renginio metu padėkota už savanorystę, pagalbą stiprinant teisėtvarką - policijos rėmėjams: Vilmai Norvaišaitytei, Jevgenijui Linkevičiui, Antanui Kovierai, Vaclovui Akavickui, Sigitui Petroškai, jaunosioms policijos rėmėjoms - Aistei Mažonaitei, Guodai Tolosaitei, Jurgitai Balsytei. Už bendradarbiavimą, įsitraukimą į prevencinę veiklą taip pat padėkota garbės policijos rėmėjui Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos kun. klebonui Gintarui Lengvinui.