Kelmės rajone prie „Saugių kaimynysčių“ grupių prisijungė dar viena bendruomenė

Data

2018 07 03

Įvertinimas
0
IMG_4712.JPG

Nauja saugios kaimynystės grupė įsteigta Valpainių kaimo bendruomenėje. Tai jau trečioji tokia grupė Pakražančio seniūnijoje.

Liepos 2 d. susitikime su Valpainių kaimo gyventojais dalyvavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė, Pakražančio seniūnijos seniūnas Alfonsas Sakalauskas ir bendruomenės bei saugios kaimynystės grupės pirmininkė Dalia Zakarienė. Susitikimo metu buvo pasirašyta trišalė bendradarbiavimo sutartis, taip pat įteiktas Saugios kaimynystės stendas.

Pakražančio seniūnija ir Valpainių kaimo bendruomenė įsipareigojo dalytis informacija, fiksuoti saugios kaimynystės teritorijoje pastebėtus pažeidimus, įtartinus automobilius ar pašalinius asmenis, informuoti apie tai policiją. Susitarta kviesti policijos pareigūnus į bendrus renginius.

Kaimynams artimiau susipažinus, pasikalbėjus, įgyjama draugų, o nelaimės atveju, galima greičiau sulaukti pagalbos. Tik patys žmonės gali įvesti tvarką savo gyvenamojoje aplinkoje.

Šiuo metu Kelmės rajone yra 52 saugios kaimynystės grupės. Tai policijos, seniūnijos ir gyventojų bendruomenės glaudus bendradarbiavimas bei efektyvus būdas saugoti gyvenamąją aplinką.