Artėjant Vėlinėms – policijos pareigūnų patarimai gyventojams

Data

2018 10 30

Įvertinimas
0
IMG_5461.JPG

Artėjant visų šventųjų ir Vėlinių dienoms, gyventojai jau pradeda lankyti artimųjų kapus, tad natūralu, kad visos Lietuvos keliuose suintensyvėja transporto priemonių srautai, žmonės patiria problemų statant automobilius šalia kapinių. Šiomis dienomis vienas svarbiausių veiksnių, padėsiančių patirti kuo mažiau nepatogumų – tolerancija ir supratimas vieni kitų atžvilgiu.

Pastebima, kad prie kapinių esant dideliems srautams žmonių, padaugėja vagysčių atvejų iš paliktų be priežiūros transporto priemonių bei gyvenamųjų patalpų. Todėl gyventojai turėtų tinkamai pasirūpinti savo daiktų saugumu ir užkirsti kelią tapti ilgapirščių aukomis. Siekiant perteikti pagrindinę informaciją apie saugumą, prevencinę akciją šalia kapinių vykdė Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK bendruomenės pareigūnė ir jaunieji policijos rėmėjai.

Policijos pareigūnai pataria:

  • Automobilių salonuose nepalikti daiktų (net jei tai tik tuščia kuprinė, vagis gali sumanyti ją patikrinti ir tuomet išdauš stiklą). Rankinę, piniginę pasiimti su savimi, visa kita paslėpti bagažinėje.
  • Tvarkant kapus ar degant žvakutes negalima palikti be priežiūros rankinės, telefono ar kitų asmeninių daiktų – jie akimirksniu gali pradingti.
  • Išvykdami iš namų neužmirškite gerai užrakinti durų, uždaryti langus, balkono duris, įjungti signalizaciją, jei tokios neturite, paprašyti kaimynų prižiūrėti jūsų būstą.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką, eismo dalyvių saugumą, teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją, visų šventųjų ir Vėlinių dienomis keliuose dirbs maksimalios Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų pajėgos. Didžiausias dėmesys bus nukreiptas į tas vietas, kur vyksta masiniai žmonių susibūrimai, ypatingai tamsiuoju paros metu.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus būti budriais ir atsakingais, saugoti save ir savo turtą. Taip pat iš kiekvieno vairuotojo keliuose tikimasi tolerancijos, supratimo ir kantrybės. Gerbkime save ir kitus!