Akmenėje vykdytas prevencinis renginys „Šviesiausia klasė“

Data

2018 10 30

Įvertinimas
3
1.JPG

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė kartu su Jaunaisiais policijos rėmėjais ir policijos bičiuliu Amsiumi lankėsi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje.

Mokymo įstaigoje bendruomenės pareigūnė kartu su pagalbininkais vykdė prevencinį renginį „Šviesiausia klasė“, kuris skirtas pradinių klasių moksleiviams. „Šviesiausia klasė“ - tai tokia klasė, kurios mokiniams atšvaitas – įprastas aksesuaras, leidžiantis vaikams būti matomiems keliuose.

Prevencinio renginio metu vaikams buvo aiškinama atšvaitų nešiojimo svarba. Artėjant šaltajam sezonui temsta vis ankščiau, suprastėja matomumas, atsiranda didesnė grėsmė nelaimingiems atsitikimams įvykti gatvėje ar kelyje, todėl labai svarbu būti matomiems kitiems eismo dalyviams, t. y. nešioti atšvaitus.

Policijos pareigūnė akcentavo, kad atšvaitas nėra tik žaislas, kurį būtų galima nusisegti, jei tarkim nepatinka jo spalva ar forma, o taip pat linkėjo būti matomiems ir saugiems.