Visos naujienos

ieskoma.jpg
2019 05 15
Ieškoma iš namų išėjusi ir be žinios dingusi Angelė Meškienė

Gyventojų, pastebėjusių be žinios dingusią moterį ar ją pavežusių iki tam tikros vietos, prašoma nedelsiant pranešti Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Tomui Grigalaičiui, tel. 8 600 50405, el. paštu: tomas.grigalaitis@policija.lt arba paskambinti bendruoju pagalbos centro telefonu 112. Bet kokia informacija yra labai svarbi!

1.jpg
2019 05 13
Jungtinių Tautų saugaus eismo savaitę Kelių policijos pareigūnai vykdė kontrolę keliuose

Praėjusią savaitę, t. y. gegužės 6-12 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai prisijungė prie penktosios visoje šalyje vykdytos Jungtinių Tautų saugaus eismo savaitės „Lyderystė eismo saugumui“.

1.jpg
2019 05 13
Saugaus eismo diena lopšelyje-darželyje „Saulutė“

Saugumas ir jo ugdymas – vienas iš svarbių įgūdžių, kuris turi būti diegiamas nuo ankstyvųjų vaikų gyvenimo metų. Todėl Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtojos, suprasdamos saugumo svarbą, darželinukams surengė saugaus eismo dieną, į kurią pakvietė ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnus.

1.jpeg
2019 05 10
Eismo dalyviai Naujojoje Akmenėje raginti keliuose būti saugiais

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su Jaunaisiais policijos rėmėjais Naujosios Akmenės miesto centre minėjo Jungtinių tautų saugaus eismo savaitę.

5.jpg
2019 05 09
Teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrojo etapo nugalėtojai – komanda iš Telšių Žemaitės gimnazijos

Gegužės 9 dieną, į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą sugužėjo geriausios moksleivių komandos iš Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonų. Keturios komandos, kovojusios dėl nugalėtojų vardo ir teisės dalyvauti respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“, susirungė specialiai...

1.jpg
2019 05 08
Migracijos skyrius informuoja

Asmenys, kurių asmens dokumentai negalioja arba galiojimo laikas artėja į pabaigą, taip pat asmenys, kurie pageidauja atsiimti jau pagamintus naujus asmens dokumentus, kviečiami atvykti į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrių arba nuotolines darbo vietas.

1.jpg
2019 04 29
Jaunieji policijos rėmėjai Naujojoje Akmenėje dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom“

Kaip ir kasmet, pavasariui ir šilumai vis labiau įsibėgėjant, visoje Lietuvoje organizuojama tradicinė aplinkos tvarkymo akcija, šiemet gyventojus sukvietusi paskutinį balandžio šeštadienį. Kuriant ne tik saugesnę, bet ir švaresnę aplinką, prisijungė ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono...

2.jpg
2019 04 26
Policijos bendruomenę aplankė naują kadenciją pradėjęs meras Kęstutis Gusarovas

Balandžio 26-ąją Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi ką tik kadenciją pradėjęs Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip teigė pats meras, policija – viena pirmųjų jo lankomų vietų. „Nuo jūsų visų priklauso gyventojų bei jų turto saugumas, todėl esate svarbūs ir reikalingi mums visiems“, – į...

v.jpg
2019 04 26
Ieškomas be žinios dingęs nepilnametis Dovydas Venskus

Gyventojų, pastebėjusių be žinios dingusį nepilnametį ar žinančių galimą jo buvimo vietą, prašome nedelsiant informuoti Telšių apskr. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnus, tel. 8 700 61200, atvykti į policijos komisariatą, adresu Gamyklos g. 36, Mažeikiuose arba paskambinti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

1.jpg
2019 04 19
Didįjį penktadienį Telšių policijos bendruomenę aplankė JE Vyskupas Kęstutis Kėvalas

Viešpaties kančios Didysis penktadienis pranašauja apie nenumaldomai artėjantį Šv. Velykų rytą. Įprasminant Kristaus prisikėlimo laukimą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenę aplankė Jo Ekscelencija Telšių Vyskupas Kęstutis Kėvalas ir Telšių policijos kapelionas prelatas Juozas Šiurys.

ieskomas.jpg
2019 04 19
Policija ieško vagystę įvykdžiusio, nuo teisėsaugos besislapstančio Audriaus Jucio

Gyventojų, pastebėjusių ieškomą asmenį ar galinčių suteikti bet kokios informacijos apie galimą jo buvimo vietą, prašoma pranešti Telšių apskr. VPK pareigūnams, tel. 8 700 61200, atvykti į policijos komisariatą, adresu Žemaitės g. 34, Telšiuose arba paskambinti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

temide.jpg
2019 04 19
Buto pirkėjus mulkinęs ir sau naudos siekęs telšiškis stos prieš teismą

Po beveik du metus trukusio ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, išaiškinus visas aplinkybes, byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui. Telšiškis (gimęs 1975 m.) kaltinamas įvykdęs nusikalstamas veikas pagal LR BK 182 str. 1...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 23 Pirmyn