Visos naujienos

4.jpg
2019 01 23
Vaikų dienos centre „Valančiaus pastogė“ pareigūnai kalbėjo apie eismo saugumą

Nuo mažų dienų svarbu ugdyti tinkamą mažųjų eismo dalyvių elgesį gatvėje, todėl šio susitikimo metu policijos pareigūnai vaikus mokė saugiai pereiti gatvę. Mažiesiems eismo dalyviams negailėję naudingų patarimų, pareigūnai taip pat mokė pagrindinių saugaus eismo taisyklių, ragino gatvėje būti atidžiais ir drausmingais.

1.jpg
2019 01 23
Patikėjusi nuotoliniu gydymo seansu iš Maskvos, mažeikiškė prarado virš 26 000 eurų

Policijos pareigūnai ragina gyventojus nebūti patikliais ir nepervesti didelių pinigų sumų nepažįstamiesiems. Gyventojai ypatingai rizikuoja pinigus pervesdami į užsienio piliečių sąskaitas, iš kurių grąžinimo procesas tampa itin komplikuotu. Siekiant gauti paslaugą ar įsigyti prekę, visada raginama tai daryti susitikus su...

1.jpg
2019 01 22
Žiemiški keliai ir toliau negąsdina neblaivių vairuotojų, kurių per savaitę išaiškinta 16

Gausiu sniegu džiuginanti žiema keliuose jau spėjo tapti dideliu iššūkiu vairuotojams. Siekdami, kad keliuose būtų kuo mažiau pavojų dėl nedrausmingų vairuotojų ir tuo pačiu išvengta nelaimių, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonuose vykdė įvairias...

1.jpg
2019 01 21
Policijos pareigūnai įspėja: parduodamą daiktą perduokite tik pinigams pasiekus jūsų sąskaitą

Įprastiems sukčiavimo būdams tampant neveiksmingais, plinta naujas, kiek neįprastas sukčiavimo būdas, kuomet pagal skelbimą suradus patikusį daiktą susisiekiama su jo pardavėju. Susitarus dėl prekės, suklastojama bankinio pavedimo išrašo kopija, kuri išsiunčiama pardavėjui, kaip įrodymas už neva apmokėtą prekę.

2.jpg
2019 01 18
Šią savaitę pareigūnai padėjo ne tik žmonėms – gelbėtas šuo ir stirnos jauniklis

Sausio 18-osios rytą, Kelmės mieste, Kooperacijos gatve patruliuojantį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnų ekipažą pasitiko gatve žingsniuojantis stirnos jauniklis.

1.jpg
2019 01 17
Sugriežtinta neblaivių, pavojingai ir chuliganiškai vairuojančiųjų atsakomybė

Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonuose, t. y. visoje apskrityje, 2018 metais buvo nustatyti 652 neblaivūs vairuotojai, iš jų 311 buvo nustatytas didesnis negu 1,5 promilės girtumas. Palyginti su 2017-aisiais, praėjusiais metais nustatytų neblaivių vairuotojų buvo daugiau, o taip pat 4 procentais padidėjo vairuotojų, kuriems taikyta...

1.jpg
2019 01 16
Aptartos Upynos seniūnijos aktualijos saugumui didinti

Nors, pasak seniūno, Upynos bendruomenė jaučiasi saugiai ir nestebi vyraujančių nusikalstamų veikų, nuspręsta ir toliau aktyviai bendradarbiauti dalyvaujant susitikimuose su gyventojais, pagal galimybes vykdyti policijos pareigūnų patruliavimą aplinkinėse gyvenvietėse ir ieškoti įvairių sprendimų aktualiais klausimais.

1.JPG
2019 01 15
Ieškoma konstruktyvių būdų problemoms socialinės rizikos šeimose spręsti

Sausio 14 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai surengė susitikimą su Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus, vykdančio veiklą Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje, specialistais Tomu Molotoku ir Ineta Kislauskiene bei Kelmės rajono socialinių paslaugų centro...

1.jpg
2019 01 15
Girtų vairuotojų medžioklė tęsiasi – gaudo net geležinkelio atitvarai

Esant sudėtingoms žiemiškoms sąlygoms, važiuoti gatvėmis tampa iššūkiu net ir patyrusiam vairuotojui, tačiau tai girtų vairuotojų noro sėsti prie vairo neatbaido. Neblaivūs vairuotojai, nepaisant galimų skaudžių pasekmių, vis dar neretai sutinkami miesto gatvėse ar patvoriuose.

3.jpg
2019 01 14
Į Mažeikių turgavietę maisto užsukęs pareigūnas demaskavo kontrabandinių cigarečių prekeivę

Šeštadienį, į Mažeikiuose esančią turgavietę apsipirkti atvykęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas, ne tik įsigijo maisto produktų, bet ir demaskavo kontrabandinių cigarečių prekeivę bei turgavietės teritorijoje įrengtą „sandėlį“, kuriame aptikta per 500 pakelių neteisėtų rūkalų.

1.jpg
2019 01 13
Pareigūnai dalijasi prisiminimais apie sausio 13-osios įvykius

Šiandien prisimenant sausio 13-osios įvykius, siekiama perduoti ateities kartoms šios datos svarbą, įskiepyti patriotiškumo jausmą ir uždegti žvakes už žuvusius laisvės gynėjus. Sausio 13-osios minėjime stovėdami prie degančių laužų, kaip kad stovėjo laisvės kovotojai, policijos pareigūnai prisimena šiuos įvykius kartu su visa miestelėnų bendruomene.

1.JPG
2019 01 09
Policija nustatė prakartėlėje statulomis susidomėjusius berniukus

Pagalbon pasitelkus miesto ir kitų įstaigų vaizdo stebėjimo kameras, operatyviai išaiškinta, kad prakartėlėje esančios statulėlės sudomino mažamečius – 10 ir 13 metų berniukus, kurie vaikiškai išdykaudami, jas išvartė bei sulaužė.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 26 Pirmyn